חדלות פירעון

רבים המגיעים למשרד להתייעצות בנוגע להליכי חדלות פירעון, מתלבטים האם להיכנס להליך חדלות פירעון או האם כדאי בכלל לגשת להליך של הסדר חובות? כדי להבין מה הכי יעיל ונכון עבורכם חשוב להיוועץ במשרד שתחום המומחיות שלו הינה חדלות פירעון בכדי לא לטעות ולשגות בבחירת ההליך ובכדי לשמור על הזכויות שלכם ולצאת לדרך חדשה ונקייה מחובות ולהגיע לעצמאות וחופש כלכלי.

המשרד מקשיב לצרכים של הלקוח, שומע ומקשיב לסיפור שלו, איך נקלע לחובות ולמה ובוחן את התיק מתחילתו, הכל כדי לבנות אסטרטגיה מותאמת אישית ללקוח. כל תיק הינו בפני עצמו עם הסיפור והרקע האישי שמאחוריו ולא נכון הוא להשוות תיק אחד לאחר.

הליך חדלות פירעון הינו הליך המתקיים בהוצאה לפועל או בבית המשפט. תלוי בגובה החובות.

כל תיק במשרד נבדק בקפידה תוך בניית אסטרטגיה עתידית של התיק מתחילתו ועד סופו, עם ראייה נכונה של ההליך ומה צופן בדרך. המשרד עובד בקשר ישיר ורציף עם הלקוח ומעקב צמוד בהליך חדלות הפירעון עד לסיום התיק וקבלת צו הפטר.

הליך הסדר חובות הינו הליך שונה, בו הלקוח מבקש להגיע להסדר חובות עם כל הנושים להם הוא חייב כספים, במטרה לסיים הליכים באופן מזורז ולהגיע להסדר חובות. במקרה הזה המשרד בוחן את התיק ובאם הוא עומד בתנאים להליך הסדר נושים.

באם אתם לא בטוחים איזה הליך כדאי ונכון במקרה שלכם, הנכם מוזמנים לחייב ולהגיע לפגישה עם עוה"ד  לורן קוסאשוילי לייעוץ ראשוני, תתייעצו בתחום בכדי להגיע לתוצאה הנכונה והבטוחה עבורכם. הדרך בה תבחרו היא חשובה ביותר לתוצאה בתיק ולהליכים עצמם וכוללת בחובה רבדים ושיקולים רבים איתם יש להיוועץ בעורך דין המומחה בתחום.

לורן קוסאשוילי עורכת דין הינה עורכת דין מומחית בתחום החדלות פירעון עם ניסיון של 15 שנים וידע רב בתיקי חדלות פירעון והסדר חובות.

ייצוג חייבים בהליכי חדלות פירעון, הסדר חובות.

לורן קוסאשוילי עורכת דין