הוצאה לפועל

תיקי הוצאה לפועל כוללים בחובם קשת רחבה של תחומים, המשרד הינו בעל ניסיון רב של שנים ומתמחה בייצוג זוכים וחייבים בתיקי ההוצאה לפועל השונים.

המשרד מתמחה בייצוג חייבים החל מהשלב המקדמי של בדיקת תיק ההוצאה פועל, האם נפתח כדין, האם נמסרה אזהרה בזמן ובמועד. המשרד מתמחה בביטול עיקולים בחשבונות עובר ושב וכרטיסי אשראי, ביטול עיקול משכורת, בדיקת הגבלות וביטולן.

המשרד מומחה בביטול צו עיכוב יציאה מהארץ עד למתן אישור ממשטרת הגבולות.

המשרד מומחה בביטול עיקולים, ביטול עיקול משכורת, ביטול צו עיכוב יציאה מן הארץ, ניהול תיק תוך מתן דגש על זכויות החייב והסדר חובות.

המשרד עוסק בפתיחת תיקי הוצאה לפועל לטובת זוכים אשר מבקשים לגבות את פסק הדין שניתן לטובתם, פתיחת תיק הוצל"פ שטרות בגין שיקים שחזרו של לקוחות /שכירות, גבייה של כספים באמצעות ההוצאה לפועל.

המשרד בעל ידע מקצועי וניסיון רב וזאת בזכות הניסיון שרכשה עורכת הדין לורן קוסאשוילי כמנהלת מחלקת בנקים ראשית של  בנק מרכנתיל, בנק הפועלים ובנק יהב.

כאשר נפתח כנגדכם תיק הוצל"פ /או אתם מעוניינים לפתוח בהליך כזה כנגד חייבים, אתם צריכים להתייעץ עם עורך דין שמתמחה בתחום וזה הוא תחום העיסוק העיקרי שלו בכדי לנהל תיק בחוכמה תוך שמירה על הזכויות שלכם, בדרך הכי טובה עם תוצאות.

ביטול עיקול משכורת, ביטול הגבלות, ביטול צו עיכוב יציאה מן הארץ, מחיקת חובות, הסדר חובות.

לורן קוסאשוילי עורכת דין